Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. Toužím po tobě a ty budeš má

23. 12. 2014

jizva-wallpaper.jpg

4. Toužím po tobě a ty budeš má

Předchozí díl

 

Vila Selderů byla na druhém kopci, takže když se ráno budila, mohla vidět na druhé straně města jejich obrovskou vilu se zahradou, bazény, garážemi a dalšími menšími stavbami, co k ní patřily. Dnes večer však byla už jen pod mírným kopečkem k ní, proto pobídla klisnu do cvalu a pomalu cválaly do kopce, když za sebou uslyšela zvuk motoru a zapískání kol. Otočila se za sebe, zpod kopce se vynořila nadupaná kára Daniela, několik metrů od koně zpomalil a pak jel pomalu vedle dívky na koni.

,,Ahoj, takže sis to rozmyslela nakonec?

,,Jo...a ty si taky někde ještě byl co?

,,Jo, nechtělo se mi domů. Počkám tě nahoře.“ Daniel zatáhl okýnko a dupl na plyn, viděl jen ve zpětném zrcátku, jak se její klisna trochu polekala a nepozorná Sophie skončila málem na zemi.

,,Zatím mi to vychází tak, jak chci.“ sám pro sebe se usmál a zaparkoval auto před domem, hodil klíčky jednomu z jejich sluhů, přešel k oblouku v bráně a opřel se o jeho silnou stěnu, kde čekal na dívku, která bude jistě špinavější, než chtěla.

 

Netrvalo jí to dlouho a za chvíli byla nahoře, přičemž si oprašovala své normálně krásně lesklé tričko, které bylo nyní od bláta, za což mohla špinavá srst klisny. Už z dálky byly slyšet dívčiny nadávky, přičemž se snažila očistit od té špíny, bohužel však nevěděla, že tohle byl plán Daniela, když ji zahlédl na koni, takže zbytečně obviňovala sebe a kobylu, která vlastně za nic nemohla, když se splašila, protože Daniel vyrazil velkou rychlostí od nich.

,,No podívej se, jak vypadám. No nezabil by si to zvíře?“ to byla první slova, co mu dala, když dojela až k němu.

,,Ani ne...“ šibalsky se usmíval a ona si toho všimla.

,,Co je? Podezřele se usmíváš.

,,Nic, ale slez a pojď za mnou. Vyžádám od Klaudí nějaké hezké tričko a mezitím se můžeš umýt, aby si vypadala krásně, třeba upoutáš Nicka, ale doufám, že víš, že-

,,Že je tvůj bratr hajzl, co střídá baby? Vím to, ale srdci neporučíš hned, kdy se ti zachce.“ Sophie sledovala Danielův pohled, který byl mírně vylekán z její odpovědi na jeho narážku, co se týkala jeho bratra, ale musel to akceptovat, nic jiného mu nezbývalo, byla dost stará, aby věděla, do čeho se pouští, sama musela vědět, co dělá.

,,Ok. Tak jdeme.“ chytil uzdu její klisny a dal ji do ruky dalšímu z jejich sluhů.

,,Kolik máte vůbec služebných?

,,Nevím, nikdy jsem je nepočítal, ale jelikož jim říkám jinými jmény, než se jmenují, tak asi hodně. Ale otec už mluvil s matkou a dohodli se, že v průběhu dalšího týdne většinu z nich propustí. Nejsme už malé děti, co potřebují utírat nosy.

,,No, myslím, že u některých by to bylo ještě potřeba.“ škodolibě se usmála a vyběhla na schody, kde se bavili už lidi a za nimi byla místnost s bazénem, kde se pilo a dělalo bůh ví co ještě.

,,Ne, počkej...tudy ne. Pojď tudy.“ Daniel ji chytil za ruku a zavedl ji za dům, kde se nacházely ještě jedny dveře, které musely vést někam pod ostatní patra vily. Prostrčil ji dovnitř a zabouchl za nimi dveře, ucítila jeho dotek na boku, když ji odsunul, aby mohl projít. V ruce měl nějaký svítící ovladač a když ho zmáčkl, celá místnost se rázem rozsvítila. Jen užasle vydechla. Tohle byla vyhrazena část domu pouze pro Nicka s Danielem. Nacházeli se v posilovně a v tréninkové místnosti, kde nejspíš boxovali a možná spolu i soupeřili v kickboxu, protože uprostřed místnosti byl i velký ring, kde oba trénovali své údery.

,,Tak tohle je vaše království.“ Sophie se dívala po tělocvičně a pak zamířila za Danielem, ten otevřel jedny ze dveří, které byli naproti dveřím, kudy zde přišli.

,,Tady je sprcha a vedle se můžeš vysušit.“ ukázal na dveře, které byli po levici od sprchy. Jen přikývla a hodila mu špinavé triko. Nevadilo jí, že je před ním jen v podprsence, rozpustila si vlasy a pak se podívala na Daniela, který ji bez hnutí překvapeně pozoroval.

,,Co je?

,,Jen, že nejsi v tomhle asi moc ostýchavá co?“ sledoval jen její zamračení, pak se usmál a odešel pro Klaudii, která již slavila ve velkém. Sophie si povzdechla, vešla do místnosti, kde byla sprcha a oblečení si pověsila na věšák za dveřmi. Pak se šla vysprchovat a smýt jak špínu, tak i pach z koně.

 

,,Nicku...no tak, kam mě to vedeš?“ byl to hlas jeho přítelkyně, s kterou se rozešel, ale dnes večer, když přišla a viděl ji v krásných šatech, tak se dali opět dohromady. Nemohl ji odolat a navíc s ní už dlouho nespal a dnes večer si chtěl užít. Měl potřebu a jeho blboučká blondýnka mu to samozřejmě povolí, podlehne mu, jako vždy.

,,Jako vždy...“ spokojeně se usmál a zatáhl Amandu do jejich tělocvičny, která se nacházela v podzemí vily. Ona zde nikdy nebyla, tak se začala rozhlížet po místnosti, ale to už za sebou ucítila jeho horký dech, když líbal chtivě její holé rameno.

,,Nicku...“ zkusila to, ale to už ji k sobě chtivě otočil a položil ji na zem ringu, která byla od země místnosti ve výšce půl metru. Rychle z ní stáhl vršek šatů, takže odkryl její ňadra, do kterých se jemně zakousl, dívka jen vzdychla, tohle jí chybělo, milování s ním. To uměl vždy skvěle a on to věděl, dnes však vypadalo, že i když se jí chce mu podlehnout, má ještě čistý rozum.

,,Nicku, někdo nás může nachytat.

,,Sem nikdo dnes nepřijde, neboj.“ pokračoval v líbání jejích ňader, ale ona ho od sebe odstrčila.

,,Nicku, dost!“ natáhla si šaty na prsa a zamračila se na něj.

,,Co máš za problém, o co ti jde?“ Nick se zlobil, nejprve ho k tomuto vylákala a pak ho zasekne.

,,Nevím...poslední dobou mi připadá, že si se mnou jenom kvůli sexu.“ podívala se do jeho očí, on si přiložil dlaň k očím.

,,Proboha, Amando, ty víš, že tě miluji.

,,Ne, miluješ mě jenom kvůli sexu. Vlastně jsem ti chtěla říct, že mě už doopravdy nebavíš a rozcházím se s tebou, mám lepšího píchače, než si ty.“ odsekla mu a odrazila ho svou rukou bokem, aby mohla projít. Mladý Selder jen zalapal po dechu a zavolal na Amandu.

,,To si podělala, holčičko.“ sledoval jen prásknutí dveří, když odcházela. Zakroutil hlavou a sedl si na zem, přičemž se opíral zády o ring. Chvíli jen tak seděl, ale pak to zaslechl. Slyšel tekoucí vodu, zvedl hlavu od země a uviděl přes skleněné okno do sprchy dívčí tělo. Zdá se, že je předtím neslyšela, takže si neuvědomuje, že on tu zůstal a může ji sledovat, toho hned využil. Potichu došel ke dveřím sprchy a vykoukl přes roh, mohl se dívat přes průhledné sklo, jak se Sophie sprchuje. Sledoval její nahé tělo, které se mu zamlouvalo. Tahle dívka se mu vždy líbila, ale Amanda byla odvážnější a natáhla se po něm, tahle nebyla tak na očích. Byla plachá a držela se více samoty, přesto se za ní v posledních letech několikrát otočil. Uslyšel za sebou kroky a někdo se mu opřel o ramena, byli to jeho dva nejlepší kámoši a kumpáni ve všech neřestech.

,,Tak tohle zde sleduješ?“ ozval se Alan.

,,Už ti tvrdne co?“ dodal svou poznámku Rodrick.

,,Při tomhle pohledu na tak krásnou kočičku, komu by netvrdl.“ Alan se popichovačně usmál na Rodricka.

,,Myslím, že takhle by stála za okusení. Co myslíš, Nicku, jaká je tam uvnitř?“ Rodrick poplácal kámoše po zádech, ale Nick mu zkroutil ruku a přitlačil ho ke zdi čelem, přičemž mu dýchal na krk.

,,Sklapni, Rode! Na tuhle zapomeň!“ Nick ho pustil a vrátil se k sledování dívky, která se k nim otočila čelem, ale nevšimla si jich, takže mohli vidět její prsa a mnohem víc. Alan jen zavýskal.

,,Tak tohle je fakt kus. Zajímalo by mě, jestli bude dračice nebo ne.“ na jeho poznámku se Nick usmál a otočil se na něj.

,,To ale nezjistíš, pánové, představuji vám můj cíl. Toto celé je totiž moje.“ otočil se zpět na Sophii, která vypnula vodu a oni zmizeli za dalším rohem, aby je neviděla, ale oni ji mohli dál sledovat. Omotala okolo sebe bílý ručník, co byl ve sprše zavěšený na háčku a přešla do sušárny, kde si sundala ručník a opřela se hlavou o stěnu. Mladíci se usmáli, mohli sledovat její ňadra a mírně roztažené nohy od sebe, Rodrick jen tiše zasténal, což neměl. Nick se vzpřímil a udeřil ho přes tvář silnou ranou, až mu zlomil nos, z kterého mu tekla krev.

,,Au...ty vole, si normální?

,,Řekl jsem ti, že takhle je pro mě a jenom moje. Necháš Sophii, jinak ti zlámu všechny kosti v těle.“ vítězně se usmál na svého kumpána, který nakonec přikývl a snažil se krotit mužské touhy, které mu způsobovala obnažená dívka v sušárně. Všichni tři ji tiše dál sledovali a Nick jen ztěžka vydechl, oba se na něj podívali.

,,Zdá se, že Nick se už chytá a pomalu mu vstává.“ Alan se zazubil a Nick ho jen zpražil vražedným pohledem. Pak je ale vyrušily přibližující se kroky, proto se přikrčili a čekali, kdo se objeví v místnosti. Do tělocvičny vstoupil Daniel, přejel místnost pohledem, jako by hledal vetřelce, ale pak pokrčil rameny.

,,Asi se mi něco zdálo, i když bych měl jít zkontrolovat Nicka, jestli mi zase nesouloží v pokoji.“ na jeho slova se Alan s Roderickem otočili zvědavými pohledy na jejich přítele, který jen pokrčil nevinně rameny a oni dál sledovali jeho staršího bratra. Daniel přistoupil k sušárně, ale tak, aby nic neviděl.

,,Sophie...?

,,Už jdu, Danieli.“ Nick sledoval, jak se zahalila do ručníku a vyšla před dveře usmívající se na jeho bratra, v té chvíli ho popadl vztek, ale ještě ho kontroloval.

,,Tady máš to tričko, vybírala ho Klaudí. Řekla, že ti bude velmi slušet.“ podal jí tričko do ruky a ona se šla obléci, když přišla oblečená, otočila se před Danielem.

,,Co říkáš?

,,Že měla Klaudie pravdu. Sluší ti a moc.“ usmál se na ni a ona se na něj konečně podívala tak, aby si ho dopodrobna prohlédla. Měl krátké tmavě hnědé až černé vlasy, jeho krátká ofina byla nagelovaná nahoru. Měl stejně jemnou pleť a pokožku jako Nick, ale jeho byla tmavší. Byl taky o něco vyšší než jeho bratr, ale byl zhruba stejně svalnatý. To mohla posoudit, jelikož před ní stál jen v zápasnických trenýrkách a Nicka předtím takhle viděla v ringu, takže na tom byli zhruba se svaly stejně, ale Daniel měl něco, co na Nickovi neviděla. Milý a upřímný úsměv a starostlivý pohled, kterým se na všechny díval spravedlivě. Navíc ji přišel klidnější než jeho mladší bratr, ten byl jak živel, ale tenhle mladý muž byl velmi pohodový.

,,Copak?“ z přemýšlení ji probral jeho hlas.

,,Nic. Jen, děkuji za to oblečení. Přijdeš pak nahoru?

,,Říkal jsem ti, že to není pro mě, ale když sis mě tedy vyžádala osobně, tak nemohu odmítnou tak nádhernou dívku.

,,Mám se červenat?“ usmála se na něj, když odcházela ke dveřím, aby šla na párty.

,,To já nevím, ale máš mé slovo, že přijdu. Ale překvapuje mě to, že tady vůbec jsi. Myslel jsem, že si říkala, že na tohle moc nejsi.

,,Jsem tady kvůli tvému bratrovi přece. A kvůli tvé sestře, protože jinak bych jí měla pak celý den co vysvětlovat a na to nemám tak silné nervy.

,,To věřím, neboj se, vím o čem mluvíš. A myslím, že ji znám lépe, neboť s ní bydlím. A hodně štěstí s Nickem. Jen doufám, že víš, kam se ženeš.“ poslední větu řekl téměř neslyšně, ona ho sice neslyšela, ale Nick s jeho kumpány k němu měli blíže a slyšeli to zřetelně. Sophie mu zamávala a zmizela za dveřmi tělocvičny. Vydala se na párty, aby sbalila jeho mladšího bratra, který na ni už měl dlouhou dobu spadeno. Daniel se díval ještě chvíli na dveře, kde zmizela a pak se dal do boxování pytle, co měl přichystaný před sebou.

,,Jdeme...“ Nick s Alanem a Roderickem zmizeli potichu ve stínu tělocvičny a vyšli odtamtud ještě jedněmi dveřmi, co tam byli.

,,Tak si to slyšel, sama po tobě jde.

,,Dej mi pokoj, Alane. Teď mě momentálně zajímá, jak ji k sobě připoutat a nasrat Daniela.

,,Proč nasrat tvého bratra?“ Roderick se podíval na Nicka, nechápal to.

,,Jste tak tupí? Neviděli jste ho, on ji chce. Danielovi se líbí, ale nepřizná jí to, protože vidí, že je totálně zabouchnutá do mě.

,,Co budeš dělat?“

,,Nic, vyspím se s ní a pak bude má, se Sophií to nebude těžké. Jen ji stačí opít nebo jí dát něco málo do pití a slibuji vám, že ještě dnes večer bude má a v posteli.

,,Myslíš, že už to dělala?

,,Co myslíš? Blázníš, ona? Ne, bude ještě panna a dnes večer má. Amanda už nebyla, ale se Sophií si to užiju, když ji o to připravím.“ Nick se šibalsky usmál na své přátele a pěstmi rukou do sebe narazili, to bylo jejich chlapecké gesto. Pak se zasmáli a vyběhli schody Selderových rovnou do místnosti s bazénem v přízemí a v první místnosti za vstupními dveřmi.

,,Ale mezi námi, prdelku měla perfektní.“ Alan si musel píchnout do Nicka, ale on se jen usmál a objal ho okolo ramen, když si šli spolu pro pití a Roderick šel s pobaveným úsměvem za nimi.

Další díl...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-(

(elfka , 25. 12. 2014 13:00)

tak tohle je hnusny ja bych Nicka prastila a byt Sofi tak bych mu nedala vedet ze name chysta tohle tak jdu radeji za Danielem

Re: :-(

(En, 29. 12. 2014 19:51)

Jop, ale to ona neví. Prostě se zamilovala do mladšího bratra a bohužel on je tak dobrý herec, že to neprokoukla :), však uvidíš, co bude dál

Re: Re: :-(

(elfka , 2. 1. 2015 1:20)

no proste uz at je dalsi dilek uz se tesim

Super

(D, 26. 12. 2014 18:38)

Už se těším na pokračování ! :)

Re: Super

(En, 29. 12. 2014 19:50)

Děkuji, jsem ráda, že se líbí :D

Re: Re: Super

(D, 29. 12. 2014 22:27)

To si piš, že se mi to líbí :) Doufám, že tam bude nějakej ten napínavej zvrat, kdy si naše hrdinka uvědomí, že Daniel je ten pravej :)

Po dlouhé době...

(Bai Kitsunekabu-chan >^.^<, 29. 12. 2014 16:57)

nemůžu se zbavit dojmu, že Nick je fakt slizoun :/. Jakože doteď jsem ho ještě jakž takž vystála, možná se začne chovat jinak, jestli skončí se Sophi, ale u mě bude pořád vítězit Daniel :3
Co se těch dvou pošuků týče, Alan mi je strašně nesympatický :P, nwm čím to je, jestli tím, že je až příliš nadržený a moc velký provokatér, co jen potřebuje někam zasunout, ale stejně...
Ten nápad s koněm byl super!! x'DDDD Hlavně to měl Daniel vypočítané x3 je vychcaný jak díra do sněhu x'DD
Strašně by mě zajímalo co tam bude dál, ale teď se hodně těším na další dílek draků, už dlouho jsem to nečetla a celkem mi to chybí, takže kdy mám nějaký další čekat? xD
Jinak na závěr hodnocení, super, fajn nápady s ringem, hlavně ten jejich rozlehlý dům a celkově ten pozemek, dokážu si to podle popisů živě představit, těším se co bude dál a ode mě máš za 1 :3

Re: Po dlouhé době...

(En, 29. 12. 2014 19:53)

Jsem ráda, že mám tak vysoké hodnocení, ani nevím, jestli si to zasloužím. Ano, Nick je prostě vyčůránek, ale co není může být že? Však uvidíš, jak se ti to bude zamlouvat dál...a dílek draků dojde asi na silvestra, tak až se budeš nudit a čekat na ohňostroj, tak můžeš komentovat :D