Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. Ti chlapi...

14. 11. 2014

jizva-wallpaper.jpg

3. Ti chlapi...

Předchozí díl

Všichni v Podsvětí strnuli, když se obrovitý černoch rozeběhl velkou rychlostí na Nicka Seldera s pěstmi připravenýma k úderu. Klaudie si schovala oči za ruce a Samantha se raději odvrátila, ale Sophie seděla a i když by se nejraději otočila, musela vidět, že Nick to zvládne. Jizva se napřáhl rukou, v tom však Nick uskočil a pěstí ho udeřil pod bradu. Muž se zapotácel, ale ustál to. Sáhl si na svůj ret, který silně krvácel.

,,Za to zaplatíš. Zlámu tě po kousíčkách.“ odplivl krev na zem ringu a přiblížil se k Nickovi, který se škodolibě usmíval a provokoval tím soupeře k vzteklosti. Dostali se k sobě na pár centimetrů a černoch se do něj pustil, ale Nick se kryl a pak se dal do útoku.

 

Levé, pravá, levá, pravá...střídal údery na jeho břicho, ale černoch se otočil a nohou kopl Nicka do břicha, to mladík nečekal a Jizva se do něj pustil. Vyměňovali si úder za úderem, oba měli rty od krve, ale ani jeden se nehodlal vzdát.

,,To není možné...“ Klaudie se dívala směrem na Jizvu.

,,Co není možné?“ Sophie se na ni překvapeně podívala.

,,Dvě věci. Za prvé, Jizva nikdy nebyl tak silný ani by se Nickovi nevyrovnal. Obávám se, že dopoval.

,,A druhá věc?“ to už se ozvala i Samantha, který dělala všechno, jen nesledovala zápas. Obě kamarádky se dívali na Klaudii, která seděla s očima rozšířenýma leknutím, dívala se někam za Jizvu, obě dívky se podívala tentýž směrem, ale viděli jen diváky na tribunách.

,,Klaudie?“ z tranzu ji vytrhla Samantha, který se na ni překvapeně podívala.

,,Nic, jen, že budu muset asi zmizet.“

,,A proč?“ Sophie to nechápala, jejich spolužačka se začala chovat divně a podezřele, nevěděli, co se to s ní najednou děje. Vždy chodila na zápasy Nicka a nikdy neodešla před koncem, tak proč dnes mizí? Ale to už Samantha pochopila, tahala Sophii za rukáv, ale její kamarádka sledovala Klaudii, která si sbírala věci, ale silný mužský hlas ji z toho vytrhl.

,,Nikam se nebal, Klaudie!“ ona i Sophie se otočily za hlasem. K ringu mířil nějaký mladík s černou mikinou a kapucí přes hlavu, nebylo mu vidět dobře do tváře, ale když se otočil k dívkám, Klaudie si sedla na zadek a tvářila se provinile. Pak muž otočil pohled k Sophii, jen se pousmál a ona mohla vidět jeho tmavé oči, které byly plné vzteku. Muž se otočil k ringu a sledoval Nicka Seldera, který již málem umlátil Jizvu k smrti, ale černoch se nevzdával, vykopl nohu a nejspíš zlomil králi Podsvětí žebro, protože bylo slyšet zapraskání kostí. Jizva se postavil na nohy a vyrazil proti Nickovi, chytil jeho hlavu a dával mu údery pěstí jeden za druhým, že byla tvář mladého Seldera celá od krve, ale i Nick se nevzdával, odrazil jeho úder a loktem ruky udeřil černocha do stehna, praskání kosti bylo slyšet po celé aréně. Světlovlasý kickboxer si stoupl a napřáhl se k poslednímu úderu, ale to už ho někdo udeřil přes tvář a on se zapotácel, otočil se na vetřelce, který mu brání v ukončení zápasu a rozběhl se proti němu s připravenýma rukama a nohama, útočil jedním úderem pěstí a nohou za sebou, ale mladík se jeho úderům lehce vyhýbal, nakonec se odrazil o kopl Nicka Seldera do hrudníku, tentokrát se král Podsvětí zřítil k zemi a těžce se zvedal na nohy. Podíval se na mladíka, který ho ponížil před jeho fanoušky, to on byl král a dnes večer dostal na zadek od nějakého cizince.

,,Kdo jsi?

,,Promluvíme si později.“ stačilo, když slyšel ten hlas a oči se mu rozšířily děsem, už ani nepípl a zvedal se ze země. Mladík v černé mikině se otočil k přední řadě, kde seděla elita mafie.

,,Tohle chcete? Vážně tohle chcete?“ rozhodil rukama a sledoval jak bossy mafie, tak i diváky, kteří stoupali a snažili se mladíka vypískat.

,,Jestli si myslíte, že tohle je zábava nebo sportovní zápasy, tak to není ani jedno. Je to obyčejná fraška a ničíte tím pověst skvělých bojových sportů, tohle jsou jen krvavá jatka, kde nejsou pravidla, čest a není zde nic, vůbec nic. Sem chodí jen ti, co si musí dokázat, že jsou nejlepšími, když zmlátí mladšího a slabšího soupeře, to nejsou bojové sporty.

,,A kdo jsi ty, že nám tu kážeš jako nějaký kněz?“ ozývaly se hlasy z tribuny.

,,Tebe bych rozmáčkl sám.

,,Jo, je to jen vystrašené štěně.

,,Kážeš nám tu, že si nemáme dovolat na slabší a ty si zmlátil Nicka.

,,Ale nezabil jsem ho, což by jste si přáli i vy jeho fanoušci, ale pokud si to přejete, tak jste nebyli nikdy jeho fanoušky a nikdy jste mu nefandily.

,,Tak se nám ukaž, s kým máme tu čest?“ lidé se začínali vztekat a vstávali, ale jen do doby, než si mladík sundal černou mikinu a hodil ji k nohám bossům mafie.

,,Tak, kdo chce ještě něco říct? Máte možnost mi to říct tady a teď do očí!“ mladík zvedl oči k fanouškům a plál hněvem. Samatha se chytila za ústa, Sophie se usmála na mladíka a Klaudie se u ní krčila.

,,Klaudie, nekrč se u tvé kamarádky i s tebou bude řeč.“ Daniel Selder se podíval na sestru, která sklonila provinile pohled a už se na svého staršího bratra nepodívala. Starší z bratrů Selderů sledoval, jak si diváci překvapeně sedají a utichají, pak se otočil na Nicka, který se opíral o ring.

,,V pohodě, brácha?“ Daniel sledoval bratrovo přikývnutí, když ho držel za ruku a sledoval, jak krvácí, chtěl něco říct, ale to překazila městská policie, která tam vtrhla a začala zatýkat fanoušky v Podsvětí. Nick s Danielem se dali okamžitě na útěk, stejně jako zbytek lidí, seběhli z ringu a přiběhli k dívkám.

,,Klaudie, já se musím postarat o Nicka. Dostaň kamarádky i sebe pryč, rychle!“ dal své sestře lehký polibek na čelo a málem se srazil se Sophií, která mu uskočila z cesty, ještě se za ní otočil a zavolal.

,,Promiň...“ pak už zmizel se svým bratrem za nejbližším rohem, otočila se k dívkám, ale ty už byly skoro nahoře a volaly na ni, ona jim zamávala a vydala se za nimi, ale nějaký dav fanoušků ji natlačil ke stěně, kde do ní někdo vrazil a ona spadla hlavou na nějakou hranu a upadla do bezvědomí na zem v aréně Podsvětí.

 

Pomalu otevřela oči, seděla v něčím autě a někdo vedle ní řídil, byl to muž. Poznala to, aniž by řidiče viděla, podle nádherně přitažlivé mužské vůně. Zbystřila svůj zrak a zjistila, že sedí v nějakém velmi drahém bouráku, který si mohl dovolit jen málokdo, zavřela oči, tušila, s kým má tu čest. Otevřela oči a podívala se na řidiče vedle sebe.

,,V pořádku? Jak jsi na tom?

,,Hlava ještě trochu bolí. Dostala jsem asi tvrdý zásah co?

,,Asi hodně velký.“ mladík se zachechtal a podíval se na dívku, která z něj nespouštěla oči, jen se usmál a natáhl k ní ruku.

,,Daniel Selder.

,,Sophie Flaerová, těší mě.

,,Mě taky, Klaudie mi o tobě hodně vyprávěla. Vlastně vždy o tobě hodně mluvila, takže konečně mám tu možnost tě poznat osobně. Ale asi nejsi zas tak chytrá, jak říkala, když si rychle nezmizela a nechala ses zatknout policií.“ Daniel sledoval, jak sebou cukla.

,,Policií? Já jsem byla na policii? Och bože...“ chytila se za hlavu, ale on se jen zasmál.

,,Neboj se, nemáš žádný záznam ani nebudeš mít potíže. Byl jsem tam pro tebe, když mi Klaudie řekla, že tě ztratily a že si tam nejspíš zůstala, takže jsem jim dal své vysvětlení a oni mi věřili.“ zařadil na jinou rychlost a otočil volantem, když jeli do zatáčky. Pak se otočil k dívce a se šibalským úsměvem si do ní rýpl.

,,Nemáš zač, vůbec mi nemusíš děkovat, to přežiju.“ ona se jeho slovům usmála a naklonila se mírně k němu.

,,Děkuji, Danieli.

,,Nemáš zač.“ upřímně se usmál a sledoval cestu před sebou, pak se k ní otočil a zeptal se.

,,Kam tě mám odvést? Nevím, kde bydlíš a nebo by si chtěla jít k nám na párty?“ zkusil jí tam pozvat, stejně věděl, že kdyby ji nepozval on, pak by jí pozdě večer volala jeho sestra a poslala by ho pro ni, aby ji tam dovezl, tak proto to zkusil hned, ušetřil by si cestu v autě.

,,Ne díky, po tom dnešku už nechci napáchat ještě něco, zaboč tady.“ ukázala mu, kde má zabočit a i když odmítla, tak přesto ji zavezl až před dům, kde zastavil motor.

,,Tak...a jsi doma. Opravdu se nechceš jít bavit? Klaudí říkala, že odmítáš takovéhle akce.

,,To už jsem já. Přesto děkuji, děkuji za všechno Danieli a pozdravuj sestru.

,,Ta stejně zítra k tobě přiletí a bude hned vyzvídat, jak to že si nešla na její skvělou párty.“ zasmál se a podíval se na Sophii, ona se jen usmála.

,,Dobrou noc, Danieli Seldere.

,,Dobrou noc, Sophie Flaerová.“ sledoval ještě, jak vchází brankou a když zmizela za dveřmi domu, teprve se vypravil domů, kde ho čekal barák plný cizích lidí, polovina z nich už byla jistě opilá, a dunivé hudby a souložících párů někde v domě a v jejich pokojích. Jen se otřásl a raději si zajel ještě někam do města, aby návrat domů protáhl, moc se mu tam nechtělo a nikoho kromě sourozenců tam moc neznal, kdyby šla Sophie, tak by šel rád, aspoň s ní se dnes konečně po tak dlouhé době, kdy mu sestra o ní ustavičně vyprávěla, seznámil.

,,Jo..Sophie Flaerová. Zamilovaná do mého bratra děvkaře, jen si dej pozor Sophie, on umí škaredě ublížit, i když bych ti ho přál, protože ho miluješ.“ Daniel si opřel hlavu o loket a věnoval se řízení. Za to ona, seděla za dveřmi domu a hlavu si opírala o dveře, byla unavená a měla toho za celý den dost, navíc poté, co se dostala na policii, si nic nepamatovala, ale jeho milého bratra ano.

,,Okouzlil si mě, Danieli, ale miluji jiného.“ Sophie vyletěla po schodech do svého pokoje, kde si dala sexy oblečení, hezky se namalovala, vyžehlila si vlasy, obula si boty na podpatku a ještě na sebe hodila koženou bundu, pak se teprve vypravila pěšky na farmu Darsyových, kde si vzala svého oblíbeného koně a vypravila se přes město k vile Selderových, kde se hodlala uvolnit a pokecat s přáteli ze školy, s kterými již dlouho nemluvila a navíc to byla příležitost, kde vidět Daniela a především Nicka, který očaroval její mysl.

,,Ti chlapi...“ poplácala plavou klisnu po krku, ona jí jen souhlasně zaržála a dál si vykračovali přes ulice města.

 

další díl...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

oh, rozhodně nekonči :)

(Bai, 19. 11. 2014 22:05)

Tak konečně jsem se dostala k tomu napsat koment :D pustím se do toho, snad budeš spokojená, budu se snažit :D

Jakože zajímavý způsob, jak se dopravit na pařbu, takový nevšední, ale efektivní a hlavně estetický :) Rozhodně to není běžné vidět namalovanou dívku v šatech, na podpadcích a v kožené bundě jak na koni kluše městem xDDD tohle byla super část, stejně jako s tím Danielem, co řval na členy mafie, to chce asi fakt odvahu a hlavně musí mít vysoké postavení ve společnosti, když po něm nikdo z nich nevystřelil ... obdiv, příjde mi sympatičtější než Nick, nwm proč...
Závěrem, dílek se mi hodně líbil, těším sa na další, rozhodně nekonči se psaním, byť na to teď nemáš čas, nebo tě něco nanapadá, to chce čas :) takže budu se těšit na pokráčko jak tohohle, tak Draků :D

PS: jdu číst poslední aristokratku xDDD brou noc :D

Re: oh, rozhodně nekonči :)

(En, 30. 11. 2014 11:38)

Jasně Daniel je sympatický více než Nick a nejsi jediná, kdo mi to řekl..jsem ráda, že to vbc ještě někdo čte, takže díkec moc :)