Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Poprvé v Podsvětí

16. 8. 2014

 

jizva-wallpaper.jpg

 

2. Poprvé v Podsvětí

Předchozí díl

Za několik dní se vše rozneslo po celé škole. ,,Sophie Flaerová tajně randí s hvězdou v kickboxu.“ tyhle plakáty byly všude na škole a Sophie se nestačila divit. Najednou nebyla pro všechny vzduch, ale terč výsměchu. Snažila se to ignorovat, vydržela to ale jen několik dní, než se vrátil Nick Selder z dalšího svého úspěšného zápasu a nezjistil, co vše za tu dobu, když zde nebyl, událo. Nejprve naštvaně vletěl do ředitelny a i se svým otcem pronesly stížnosti řediteli školy, který řekl, že dopadne viníka, který roznesl všude po škole nepravdivé drby o mladé celebritě, pak však Nick vyrazil k Sophii, ta seděla zrovna u své skříňky a listovala nějakou knihou, když tam doletěl rozhněvaně on.

 

Všimla si, jak narazil pěstí do železné skříňky od její hlavy, až promáčkl kus železné části dovnitř. Dívka k němu vyděšeně vzhlédla, ale on se podíval vražedným pohledem po všech přihlížejících a ti ihned vyklidili prostor.

,,Co si jim to nakecala?

,,Já? Na hřbitově jsem ti slíbila, že neřeknu, že jsem tě tam potkala a neřekla sem nikomu, co si tam popravdě dělal. Hledej si viníka, kde chceš, ale já to nebyla.“ odsekla mu potichu, ale on nebyl s odpovědí spokojený.

,,Vážně? Tak, jak je možné, že otec ví, že šlo a tajný zápas, o kterém mělo vědět maximálně Podsvětí?

,,Opravdu nevím, já fakt nic neřekla, nemám důvod. Nechci být terčem a všem hned známá a nějak viditelná, nikdy jsem po tom netoužila.“ na tuhle její větu se konečně zklidnil a spustil ruce ze skříňky, kde ji držel mezi svýma rukama. Pouze si povzdechem sedl na zem a hlavou zuřivě praštil o železnou skříňku.

,,Sakra, to je fakt. Musíš mít pravdu, tak ale kdo by teda...?“ zavřel oči a přemýšlel. Sophie si k němu přisedla a byla zticha, jen ho sledovala, tenhle kluk nebyl jen bohatý a slavný, ale taky velmi přitažlivý. Jeho vlasy byly plavé barvy dlouhé po ramena a postupně sestříhané, oči měl modrozelené a jediném svým pohledem dokázal svést jakoukoliv dívku, čehož využíval, vědělo se o něm, že je to sukničkář, ale každá mu podlehla. I jeho svaly na těle, to lákalo každou dívku, otočil se k Sophii, která se ihned odklonila pohledem, ale on se spokojeně usmál.

,,Líbím se ti?“ zašeptal u jejího ucha.

,,Jako mnoho dalších kluků. To, že si slavný a bohatý, to ještě neznamená, že z tebe padnu.“ odfrkla si a on jen pokrčil rameny.

,,Když myslíš.“ přesto se sladce usmíval a ona na něm opět spočinula pohledem, tentokrát se na sebe dívali o něco déle, ale ona zase první uhnula, tomu se jen zasmál, bavilo ho s ní flirtovat, měla pro něj krásně půvabné oči, takovou zeleň nikdy dříve neviděl a co na tom, že byl ve vztahu s kapitánkou roztleskávaček, tahle dívka byla pro něj dosud neprozkoumanou a čirým neznámem. Chytil do dlaně její jemnou bradu a naklonil se k jejím rtům.

,,Neříkej, že by si nechtěla můj polibek.“ skoro se dotýkal jejích rtů, Sophie se ani nepohnula, jako by strnula v jeho zajetí, jen se usmál, tohle byla jeho silná stránka, svádět uměl dobře. Ale to už se za nimi ozval povýšený dívčí hlas.

,,Nicku...co to tu s ní děláš?“ byla to Amanda, přítelkyně Nicka Seldera. Ten se však jen mírně odsunul od Sophie a podíval se na Amandu.

,,Víš, Amando, už mi nějak nepřijdeš sexy a mám tě vlastně už dost. Stejně si se mnou byla jen kvůli penězům.“ Nick jen pokrčil rameny, očividně ho vůbec netrápilo, jak se bude cítit Amanda a jak Sophie, která se začala ihned obviňovat, že za jejich rozchod může ona. Amanda se zamračila na Nicka, na Sophie zuřivě zařvala a utekla pryč, že málem srazila ředitele a mladou dívku, co mu šla v patách. Po chvíli poznala, že se jedná o sestru Nicka, o Klaudii Selderovou. S touhle dívkou chodila do třídy, ale nijak se moc spolu nebavily.

,,Nicku, tvá sestra by ti chtěla něco říct.“ ředitel se otočil k dívce, co stála jako neviňátko vedle něj.

,,Chci se vám omluvit, oběma. Moc mě to mrzí, to já jsem vás viděla spolu na tom hřbitově a jelikož mě předtím bratr dopálil, tak jsem se mu chtěla pomstít, ale teď mě to mrzí.“ Klaudie byla slušně vychovaná dívka a Sophii vždy přišla velmi milá a ke všem spravedlivá, proto se na ni usmála a upřímně k ní promluvila.

,,To nic, v pořádku.

,,Takže mi to odpouštíš?“ sledovala svou spolužačku, která se zvedla ze země a jen přikývla, což však bylo příčinou, že Klaudie na ni radostně skočila a pevně ji objala. Dívka se nestačila divit, ale pak sestru Nicka taky objala, když se od ní odtáhla, mohla vidět velkou úlevu v jejím obličeji.

,,No a co já bych neprominul své sestřičce.“ Nick jí dal pusu na čelo a pokývl na ředitele, který si oddechl a mohl tuhle věc hodit za hlavu, když odešel, Klaudie se naklonila k bratrovi.

,,Jdeš už tam? Na oplátku za dnešek tě budu krýt a taky bychom mohli vzít sebou Sophii.“ Klaudie se podívala nejdříve na Nicka a potom na Sophii, která se zamračila na důkaz toho, že neví, o čem mluví, ale pak jí to došlo.

,,Nepůjde, na to je moc podělaná se tam objevit.“ Nick si odfrkl, ale Sophie se jen zasmála a hned odsekla.

,,Vážně? Já půjdu, ale chci tam vidět tebe, na to se opravdu těším.“ dívka jen pohodila hrdě vlasy a odpochodovala ze školy, oba dva se za ní ještě chvíli dívali, až pak promluvila jako první Klaudie.

,,Líbíš se jí.

,,No, spíš mě nenávidí, jak tak vidím.

,,Blbost, vždyť jsem taky žena. Viděla jsem, jak se na tebe dívala, je to zcela jasné, chce tě.

,,Myslíš, že bych ji dostal do postele?“ Nick se jen šibalsky zazubil, na to však dostal jen pokrčení ramen od své sestry, která tím jasně naznačovala, že dokud se o to nepokusí, tak to nezjistí.

 

Omluvila se babičce, že musí odpoledne někam se Samanthou a to byla částečně pravda, až na to, že šli tam, kde by je rozhodně rodiče nepustili. Došli na začátek města a zahnuly do temných uliček, kde se objevovalo více a více lidí s jediným cílem, jít se podívat na dnešní zápas. Proběhli několik uliček, měli strach, že to nenajdou a zabloudí, ale když uviděli stát poblíž jedněch posprejovaných dveří, které vypadaly, jako kdyby vedly do nějaké staré garáže, Klaudii, věděly, že jsou na místě a správně. Zamávala na ně a ony se vydaly pomalým krokem k ní.

,,Nechceš si to ještě rozmyslet?“ Samantha si nebyla jistá.

,,Ne, dostala jsem pozvání a bude tam i Nick.

,,Nick Zabiják, tak si říká, když láme soupeřům čelisti. Co na něm vlastně vidíš? Je to děvkař.“ její kamarádka se nestačila divit, když si všimla, že je Soph do Nicka nejspíš zamilovaná, i když se choval jako hulvát.

,,Alespoň má hezký zadek.

,,To si říkala i o mém bratrovi. Dneska jste spolu měli jít do zahradnictví k tetě Betty pro nějaké rostliny. Ale jak vidím, Nick Selder je přednější.“ podívala se na svou kamarádku, která ji sjela zamračeným pohledem.

,,No fajn..už mlčím.“ vyhodila rukama na důkaz toho, že se vzdává a spolu došli ke Klaudii. Klaudie Selderová byla zhruba stejně vysoká dívka jako Sophie, Samantha byla vyšší, ta měřila skoro sto osmdesát centimetrů. Měla do půl zad dlouhé lehce kudrnaté tmavě hnědé vlasy a její oči byly stejné barvy jako ty Nickovy, takže podle toho jak vypadala se dalo usoudit, že má od každého ze svých rodičů alespoň něco, neboť Nick měl světlé vlasy i světlé oči a jeho starší bratr Daniel měl skoro černé vlasy a tmavé oči.

,,Ahoj...tak jdeme.“ otočily se ke dveřím, ale do cesty se jim postavil vyhazovač jako hora, Samantha se Sophií se otřásly pohledem, když viděli jeho velikost a tvrdý výraz ve tváři, kterým je probodával.

,,Tak hele ty, ochranko, jestli nám okamžitě neuhneš, tak si promluvím s tvým nadřízeným a zařídím ti vyhazov. Jsem tady se svým bratrem, který zápasí, tak ustup nebo si to s tebou vyřídí pěstmi sám Nick Selder, případně Daniel, no to už je mi jedno. Tak se kliď!“ Klaudie zamávala rukama ve vzduchu, aby mu naznačila, že ji má ustoupit z cesty. Muž chvíli pozoroval malé dívčí stvoření pod sebou, ale pak přeci jen uhnul a otevřel jim silné kovové dveře, které zaskřípaly.

,,Ou...děkuji vám chrabrý muži.“ štípla sladce muže do tváře a sarkasticky se usmála, pak se zamračila a zmizela v temné místnosti za dveřmi, kde byl slyšet jen burácející dav. Obě dívky následovaly Klaudii, která je vedla do obrovské arény v Podsvětí. Aréna byla kruhovitého tvaru, sedačky byly pod sebou naskládány až do druhé řady, první byla vyhrazena pro šéfy mafie a týmy zápasníků, co stály zrovna proti sobě v ringu smrti, jak se v Podsvětí říkalo. Zde nebyla žádná pravidla, jenom pro daný bojový sport, ale mohlo se bojovat až do omráčení, zlámání všech kostí v těle či do zabití soupeře, byl to boj na život a na smrt a to bylo Podsvětí, místo bez hranic pravidel. Jediným pravidlem je vždy bojovat s protivníkem se stejným bojovým sportem, kategorie však nebyly určeny a zásahy byly povoleny pro kickbox, kopy kamkoliv, údery lokty a koleny pouze nad pás a údery rukama taktéž kamkoliv. Změnou však bylo, že nebyly povoleny boxerské rukavice, pouze chrániče na zuby a bandáže. Tohle všechno jim vysvětlila během cesty do první řady Klaudie, která byla na svého bratra hrdá, ale zároveň byl vidět její strach a možná i špatné svědomí.

,,Klaudie, děje se něco?

,,Jen, že Nick už mi mnohokrát sliboval, že je to naposled, ale vždy to porušil. Mám o něj strach a kryji ho před rodiči a hlavně před Danym, který mi svěřil bratra do péče, jelikož Nick není vůbec zodpovědný. Slíbila jsem mu, že mu rozmluvím kickbox a teď je Nick i v Podsvětí.“ pouze si povzdechla a sedla si na své místo vedle týmu jejího bratra. Sophie si přisedla vedle ní a Samantha vedle Soph.

,,Kdo má teď bojovat? Doufám, že už nebude moc zápasů.“ Samantha se zde necítila dobře, nesnášela násilí a bojové zápasy ve městě v Podsvětí už vůbec nemohla vystát, ale její kamarádka ji k tomu dnes přemluvila, aby nešla sama a měla tam oporu.

,,Sama nesnáším tyhle sporty a zápasy, ale Nick je můj bratr a chtěl, abych tu byla. Bojuje už teď on.

,,S kým bojuje?

,,S ním.“ Klaudie ukázala na dva metry velkého nasvaleného černocha, který měl zjizvenou tvář a číro na hlavě. Stál už ve svém rohu a čekal na svého soupeře, proto si zkoušel pár úderů do prázdna. Klaudie se zhluboka nadechla, zavřela oči a když je otevřela, uslyšela hlas hlasatelky.

,,Dobrý večer dámy a pánové. Přivítejme dnes poslední dva bojovníky v ringu. V levém rohu dnes uvidíte Boba Jizvu a v pravém rohu bude dnes hájit titul mistra světa v kickboxu a titul zabijáka v Podsvětí náš známý bojovník, Nick Selder Zabiják.“ hlasatelka horlivě vykřikla jméno Jizvova soupeře, který se objevil za ringem, ten podlezl a zvedl své ruce s bandážemi k lidem, ti jen povstali a nadšeně tleskali, tohle byl jejich favorit. Nick mrkl na Klaudii a poslal polibek Samathtě a Sophii, která se mírně začervenala, ale bála se o Nicka stejně jako jeho sestra a její kamarádka, která nesnášela násilí a Selder mladší byl jejich spolužákem ze školy.

,,Pánové, prosím, zaujměte svá místa.“ v aréně nastalo hrobové ticho a bojovníci zaujali své pozice, pozdravili se svými pěstmi a pak připravili své ruce k úderu. Nick stál v klidu a tiše pozoroval svého soupeře, který si odplivl na zem a zazubil se, některé zuby už mu chyběly.

,,Teď tě roztrhnu...slyšíš, zabiju tě, budeš litovat, že si sem dnes přišel Zabijáku. Tvůj titul bude v Podsvětí už jen můj.

,,To se ještě uvidí.

,,Modli se, štěně. Dnes si mrtvý muž, překousnu tě jako hada, kterým jsi.

,,I had je nebezpečným soupeřem pro Jizvu.“ Nick ho provokoval svými odpověďmi a Jizva zuřivě zařval, čekal jen na gong, který měl začít souboj, takže když se ozval onen zvuk k začátku boje, černoch se vyřítil s bojovným výkřikem a s rukama připravenýma k úderu.

 další díl

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

A

(Anonym, 16. 9. 2014 19:37)

Přestaňte psát takové píčoviny, když to neumíte...

uzasny

(elfka (lucifalka), 21. 8. 2014 16:52)

me si ziskala zatim vsema povidkama ale promin ze nekomentuju vsechny to bych se asi upsala ale asi je zacnu komentovat si vazne super pribeharka

Re: uzasny

(En, 22. 8. 2014 19:54)

Děkuji moc, docela by mě i potěšilo, kdyby někdo hodnotil Secrets of the dragons, protože tam mi skoro nikod nekomentuje a já nevím, jestli se na to nemám prostě vysrat :/. Takže pokud to začneš číst, určo mi zanechej vždy koment, potěší me cokoliv - i kritika!! :D

super

(Terka, 19. 8. 2014 20:20)

Ahoj,tak tohle je senzační.Už se těším na pokračko :).Ty si mě vždycky nějakou povídkou získáš :)*

Re: super

(En, 19. 8. 2014 23:28)

Děkuji, jsem ráda, že se líbí, ale teď jaksi nevím, o kterou Terku se jedná...známe se z howrse nebo ne?

Re: Re: super

(Terka, 20. 8. 2014 7:41)

Známé :) včera jsme si psaly :D

*-*

(Bai, 17. 8. 2014 19:04)

já myslím, že všechny příběhy jsou dokonalé, vlastně mě napadlo, že bych ti mohla sestavit mých top pět (možná víc) oblíbených příběhů od tebe :DD uvidíme xD no moje blbé nápady že, zase se tu vykecávám mimo téma... -.- ok, k příběhu jsem zvědavá na ten zápas, upřímně, bych chtěla sedět v té aréně, cítit atmosféru, napětí, vidět rány, krev, ano zním sadisticky, ale tohle by mě asi bavilo víc než motocross, a ty znáš moji lásku k motocrossu ;) jediný sport na který čumím :D jinak Nick musí být opravdu pěkný :D ale sukničkář, no uvidíme, jestli ho Sophie změní :)) Jsem zvědavá, jak zápas mezi jizvou a hadem dopadne, těším se co bude dál :D

Re: *-*

(En, 17. 8. 2014 19:59)

Tak ok, pak sestavíme seznam..ale u mě víš, co by vedlo, co se týče tvých příběhů :P...

jinak jsem ráda, že se ti to líbí. Myslela jsem, že ne. Kdysi jsi četla začátek a říkala si, že je to nudné. A uvidíme, jak to dopadne s Nickem :D, ale krásný chlap je..najdi si ho v obrázcích k V ringu smrti :D :D :D

O_O

(Kate & Flow , 16. 8. 2014 13:21)

Tak tohle super! první díl a hned nás zaujal! tohle je super bomba povídka. jinak na našem druhém blogu, tebe i estranky bere, vlastně jsou už zapsané. a sem si odkaz klidně přidej

PS: Jsem tři adminky: Kate♥ & Terka^^ & Mayu-chan

Mayu je naše kamarádka.

Re: O_O

(En, 17. 8. 2014 18:41)

Díky holky, jsem ráda, že se alespoň někomu líbí a že to alespoň čtete vy a možná i Bai. A já si váš odkaz přidám, ale potřebuju, aby mi jel rychleji kompl..a Secrets of the Dragons vás nezaujalo?? :D :D a já myslela, že tohle bude žádanější příběh