Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. Půvabně nebezpečná Omera

3. 8. 2015

kralovstvi-draku.jpg

15. Půvabně nebezpečná Omera

Předchozí díl

Nebezpečí z draka pominulo, Braveg se vracel pěšky do vesnice, neboť jeho kůň se splašil, když se tam objevili divocí draci. Nevěděl, co se stalo se Stalys, zmizela a vůbec jí necítil, pouze její strach, chtěl navázat kontakt přes myšlenky, ale její zloba se strachem mu znemožňovala jakkoliv se dostat přes její zábrany mysli, byla na tohle dobře vycvičená, musí zapracovat na jejich rozpoznání myslí, i když teď měl chuť ji zabít. Ranila ho, hrozně moc ho ranila, žena, kterou miloval a poskytoval ji věčnou ochranu zabila jedinou osobu, které mohl věřit a to byla jeho sestra Ewriel, ta nad ním nezanevřela, měla ho ráda pořád stejně, vždy říkala ,, větší bráška se o mě postará a budeme vždy v bezpečí ,, , to nedokázal dnes splnit. Měl jen strach z jejich bratra, klidně může přiletět a rozškubat ho kvůli smrti jejich sestry a on tak nějak tušil, že to Mertem udělá, trochu v to i doufal, docela rád by se s ním utkal, i když by to na sedmdesát procent skočilo spíše jeho smrtí než Mertema. Byl již na dosah začátku vesničky, když se v něm ozvala jeho síla, moc draka byla zneklidněná, nejdříve nechápal, co se děje, ale pak ihned vyrazil rychlým během.

 

Slyšel vzdálený hlas Stalys, jemně se otřela o jeho mysl, potřebovala jeho pomoc a on tam nebyl, když bylo třeba. Všiml si cválajícího Getyho k němu, za ním jel ještě Fernex. Už zdálky na něj volali.

,,Kde si sakra byl? Meros zuřil, chce tě nechat zbičovat k smrti.

,,Kde je?“ Braveg zuřivě zařval na své přátele, až se jejich koně začaly plašit. Gety se na něj nechápavě podíval.

,,Jel do Brugtownu, vždy jezdí na konci týdne do města. Říká přece, že potřebuje pořádné děvky.“ Fernex se díval stejně nechápavě jako Gety, Braveg o tom věděl, tak nechápali, proč se tak hloupě ptá, pak ale Getyho něco napadlo, otočil koně a šel po boku Bravega, který si brblal něco pod vousy a hledal volného koně.

,,Vezl sebou dívku, poslyš Barvegu o co tady-

,,Kam? Kam ji vezl!?

,,Do Brugtownu, říkal, že z ní udělá svou děvku, proč?“ Gety si svého přítele změřil podezíravým pohledem.

,,Jak je to dlouho, co odjel!?

,,Asi hodinu, vlekl ji za koněm, divil bych se, kdyby to přežila a pak se stala jeho děvkou, nejspíš ji utahá za koněm.“ Gety sklonil smutně zrak, mu se rozkaz Lorda Merose ohledně té dívky nelíbil.

,,A to si nemohl něco říct? Proč si neprotestoval!?“ Braveg byl rozzuřený.

,,Co jsem měl asi dělat? Kvůli nějaké Omeře se nechat zabít?“ vyštěkl na tmavovlasého muže před sebou, ten stál k němu zády, ale tak rychle se k němu otočil a vypálil mu pěstí přes obličej, až srazil k zemi i Getyho koně, jakmile se začal kůň zvedat, skočil na něj a navedl ho směrem k několik kilometrů vzdálenému městu. Gety se zvedal ze země a utíral si krev z nosu a z koutku rtů, Fernex mu pomáhal na nohy.

,,Neměl si to říkat, mám pocit, že Braveg tu dívku zná a asi mu na ní záleží.

,,Každopádně nemusel hned tak vyjíždět, k čertu s ním, s tou holkou a se vším.“ zaprskal, ale hned se začal smát, ,, víš o tom, že jsme opravdu magoři?

,,A proč?

,,Protože nebude riskovat život jenom Braveg, ale i my.“ Gety si vzal koně od nějakého mladého kluka, který tam přišel před několika dny.

,,My??? Proč my??“ Fernex se divil, i on měl strach z lorda Merose.

,,No jedeme mu pomoci, takže otoč koně směr Brugtown.

,,A nešlo by to jinak?

,,Jo jasně, třeba uspořádat maškarní bál na podporu Bravega a nebo můžeme vzít všechny překážející věci, vyjít do ulic a udělat vzpouru s třásněmi nad hlavama...“ Gety si poklepal na hlavu, ,, jednou ses narodil jako chlap, tak jím sakra buď, pištíš tu jak malá holka.“ protočil panenky a pobídl koně do trysku z vesnice, Fernex váhal, ale nakonec přece následoval Getyho, po cestě zavolal na svého druha vedle sebe.

,,Ale ten průvod, to není špatný nápad.

,,Jo, já jsem celý natěšený...to můžu rovnou jít do bordelu za holkama a říct ,, holky, nejsem sladkej, která mě chcete?,,. To je menší zlo, když se na mě vrhnout baby, než třicet ozbrojených chlapů.“ Gety rozhodil ruce k obloze, jako kdyby říkal ,, Bože, ty to vidíš ,,.

,,Hele, ale mohli bychom se nenápadně převléct za baby a udělat si z Merose srandu.“ Fernex si nedal pokoj, většinou byl ten, kdo má skvělé nápady na výstřelku z někoho, ale když na to došlo, radši se schoval a nechal to na jiných, Gety ale začal uvažovat nad jeho slovy o Merosovi a musel uznat, že na těch jeho blábolech přece jenom něco je, pobaveně se usmál a začal střádat plán.

 

Lord Meros si ji chytil před městem do náruče, posadil ji před sebe a nechal ji sedět těsně u jeho těla, neuvěřitelně ho vzrušovala, chtěl by ji poznat mnohem víc, při každém pohybu s koněm se otřel o její tělo. Omeře se to protivilo, všichni lidi okolo se jí protivili, chápala už, proč se zamilovala do někoho jako je Braveg, on totiž nebyl obyčejný člověk. Měla nezavázané ruce ani jí nedali nic na drápy a zuby, které mohla použít, nepotřebovali to, jelikož lidé přišli na látku, která oslabí Omerkiny natolik, že se vyrovnají silou lidem, takže pro lorda Merose to byla dívka, které se bát nemusel, věděl, že přípravek vydrží v jejím těle pár hodin, a tak ji dal ještě jednu dávku. Zhroutila se mu hlavou na hruď.

,,Teda...v životě jsem nechtěl žádnou ženu poznat tak moc jako tebe, už se těším, opravdu se mi sbíhají sliny..“ kousl ji chtivě do kůže na krku, to už byl ale ve městě, a tak hledal jeden konkrétní dům, nemusel ho hledat dlouho, znal ho velice dobře. Stejně tak jeho majitele, který vyšel ze zápraží.

,,Hektore, dlouho jsem tě neviděl.

,, Já tebe taky ne, Borine.“   lord Meros slezl z koně a podal uzdu do ruky chlapci, který měl za úkol starat se o koně návštěvníků Borinova domu.

,,Vezeš mi hezký úlovek, tahle je docela hezká. Kde si k ní přišel?

,,Náhodou, vběhla mi sama do cesty, ale tu si vezu pro sebe, moc ji chci.

,,Ooo,,ty starý pardále, nedivím se, je mlaďoučká, bude dobrá...ale bude se ti nejspíš vzpírat, takže to nebudeš mít ze začátku pohodlné, ale dej jí zlato, drahé šperky, luxus a uvidíš, jak rychle to bude s tebou chtít dělat celý den.“ Borin se usmál na Hectora Merose.

,,Potřebuji, aby si ji tady schoval, já si pro ni pak přijdu.

,,A můžu se zeptat, proč ji tady chceš schovat? To si ji musel ukradnou nějakému muži.

,,Jo, tomu nejhoršímu, mému mladšímu rivalovi, celou cestu volala jeho jméno, až jsem jí chtěl vyříznout jazyk.

,,Ou...to by si měl být opatrný, Braveg je nebezpečný tou svou nevyzpytatelností. Jsi si jistý, že ho chceš takhle moc vyprovokovat?

,,Kvůli jednomu milování s ní to za to stojí, uvidíme, jak se bude tvářit, až zjistí, že jeho milovaná dívka se každý večer obšťastňuje s jeho velitelem, kterého on z duše nenávidí.“ Hector se zasmál, nechal tam dívku a vydal se na druhý konec města. 

Pokračování příště...

Další díl

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(Bai, 11. 8. 2015 14:31)

tohle je jak naschvál... zas nwm co bude dál :D
Ale Fernex zabil :D :D stejně jako Gety, ovšem nečekala bych, že z těch keců vymyslí nějaký plán :D No chlapi jsou v tomhle příběhu nejlepším, hlavně ti s pošahanýma nápadama :D :D Pokračuj!! Těším se na další :P

Re: ....

(En, 13. 8. 2015 18:27)

To je účel - utnout to a nechat tě hádat, co bude dál. Dokážu jsi představit tvůj vyděšený a pak nasraný výraz - umíš se perfektně urážet a odfrknout si u toho. Musíš si počkat a snad se bude líbit :)